SLIP SHEET ile NASIL TASARRUF EDERİM

slipsheet kargo ağırlık
slip sheet plastik hacim
100 tasarruf
sip sheet terazi
90 tasarruf
slipsheet konteyner
25 tasarruf
80 tasarruf

Deponuzda paletlerin kapladığı alanı kullanıma açın

Depolama alanınızda yüzlerce palet yer kaplıyor ve sizin alanınızı kısıtlıyorsa bu sorunu slipsheet kullanarak çözebilirsiniz.

Sadece 1 tahta paletin kapladığı alana 100 tane slip sheet koyabilirsiniz bu sayede paletler için deponuzda ayırdığınız alan 100'de 1 e iner.

Ürünlerinizi kara veya deniz yoluyla bir konteynır veya tır ile yollarken aslında sadece ürünlerinizi değil paletleri de nakliye ediyorsunuz. Bu da aynı konteynır için daha az mal nakliye etmenize sebep olur.

Tahta palet yerine plastik slip sheet kullanarak nakliye kapasitenizi %25 e kadar arttırarak nakliye masraflarınızı %25 düşürebilirsiniz.

Konteynere daha fazla mal koyun

Palet masraflarını düşürün

Nakliyede kullandığınız tahta paletler kolayca yıpranabilmekte ve geri dönüşümü olmamaktadır. Palet masraflarınızı plastik slip sheet kullanarak %80 düşürebilirsiniz. Ayrıca zaman içinde yıpranan paletler de geri alım - geri dönüşüm programımızla size oldukça hesaplı olarak yeniden üretilebilir.

Birçok nakliye yönteminde malınızın ağırlığı ile fiyatlandırma yapılır. Ürünlerinizi yollarken bütün ambalajı ve paleti de tartılarak maliyet çıkarılır.

Plastik slip sheet, tahta palete göre oldukça hafif olduğu için size ambalaj ağırlığı ve nakliye masrafı olarak %90 tasarruf sağlar.

Kargonuzun ağırlığını azaltın