ÜRÜNLER - SLIPSHEET

Plastik Slip Sheet

Plastik Slip Sheet ürünümüz standart tip paletlerin yerini alan, yenilikçi ve tasarruflu bir palet tipidir. Plastik Slipsheet'ler özel plastik blend kullanılarak nakliye için özel malzemeden üretilmektedir. Standart bütün palet boylarında özel olarak kesilebilmekte ve istenilen kenarlardan çekilmesi için özel olarak katlanabilmektedir. Konvansiyonel tahta paletlere ve karton slipsheet lere nazaran plastik slipsheet nakliye maliyetlerinizi oldukça aşağı çeker ve endüstri 4.0 şartlarına uyum sağlamanızı kolaylaştırır. Otomatik sistemlere tam uyumlu olarak geliştirilen plastik slipsheet ler;​​

  • Günümüz nakliye verimliliği şartlarına uygundur

  • Kayma yapmaz

  • Kopma yapmaz

  • Islak veya pürüzlü yüzeylerde çalışabilir

  • Karton slip sheet in aksine ıslak zeminlerde ve nemli ortamlarda kullanılabilir

  • Küflenme, yapısal bozulma v.b yapmaz

  • Gıda güvenliği şartlarına uygundur

  • Soğuk veya donuk nakliyede  kullanılabilir

  • Nakliyede oldukça yüksek tasarruf sağlar

Slip Sheet ve kutular

Çekme Yönüne Göre Slipsheet Çeşitleri

ön slipsheet
ön arka slipsheet
ön yan plastik slipsheet
dört taraf slip sheet

A- Ön                             B- Ön ve Arka                      C- Ön ve Yan                            D- 4 taraf

Yükleme ve boşaltma esnasında kullanılacak çekme yönüne göre 4 değişik şekilde Slip Sheet üretimi yapılabilmektedir. A şeklindeki tek yönlü çekim slipsheetler fiyat olarak diğer çeşitlerden daha avantajlı iken, D şeklindeki 4 taraflı slip sheet depolama, yükleme ve boşaltma operasyonlarınızda size yüksek konfor ve çalışma kolaylığı sağlar. Slipsheet lerimiz operasyonlarınıza uygun kulakçık adedi ve kulakçık boyutu ile özel olarak üretilebilmektedir.

Taşınabilecek Ağırlık

Slip Sheet ile istenilen ağırlıkta mal taşınabilir. Yükleme ağırlığına bağlı olarak Slip Sheet'ler değişik kalınlıklarda ve değişik hammadeler ile üretilir. Slipsheet lerimiz ile paletlerin üstüste istiflenmesi veya nakliye edilmesinin bir sakıncası yoktur.

Slip Sheet Kullanım Ömrü ve Geri Alım Programı

 

Plastik Slip Sheetler kartonların aksine rutubetten etkilenmez, yıpratıcı zemin koşullarında kullanılabilir, küflenme, kurtlanma, nemlenme yapmaz, zamanla yapısında bir değişim meydana gelmez. Deponuzda her şartta istediğiniz süre stok halinde tutabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde plastik slipsheet defalarca yeniden yükleme yapılabilir ve defalarca kullanılabilir.

Herhangi bir şekilde yıpranan veya kullanım ömrünü tamamlayan plastik slip sheet leriniz firmamızın geri alım programı ile oldukça uygun fiyatlarla yenileriyle değiştirilebilir.

Uzun kullanım ömrü ve geri alım programı sayesinde plastik slipsheet piyasadaki en güvenilir ve en ekonomik palet çeşididir.

İtme-Çekme Ataşmanı

Plastik Slip Sheet kullanabilmek için tek gereklilik itme-çekme ataşmanlarıdır. Bu ataşmanlar bütün standart forkliftlere uyacak şekilde üretilmekte ve kolaylıkla forkliftlere monte edilebilmektedir. İstenirse kolaylıkla sökülebilmekte ve forkliftin normal kullanımına engel olmamaktadır.

Günümüzde standart slipsheet itme - çekme ataşmanının yanı sıra birçok inovatif slipsheet ataşmanı bulunmaktadır. Operasyonunuza göre rollerfork, conveyor fork, push-pull v.b sistemler seçilebilmektedir. Bir diğer deyişle endüstrideki neredeyse her nakliye operasyonuna uygun bir slipsheet ataşman çeşidi bulunmaktadır.

SlipSheet'den elde edilen tasarruf göz önüne alındığında forklift ataşmanlarına yapılacak yatırım oldukça masrafsız kalmaktadır. Şirketimiz önemli ataşman üreticileriyle çalışmakta ve size ataşman seçimi konusunda danışmanlık yapabilmektedir.

Slip Sheet Yükleme

Ataşmanın Kullanımı

Slip Sheet ve Ataşman Kullanımı